Новини від Фольксваген
17.07.2019

Офіційна національна презентація стильного та динамічного кросовера Volkswagen T-Roc!

12 липня під час офіційної презентації моделі у Києві українська аудиторія познайомилася з унікальною новинкою від бренду Volkswagen – кросовером T-Roc. Вже з 13 липня модель доступна для ознайомлення у Автодомi Харкiв
T- Roc

Новинка від бренду Volkswagen втілює у собі практичність SUV та енергійність міського хетчбека: інноваційний бензиновий двигун 1,5 TSI EVO – насолода спортивною динамікою у поєднанні з економічністю, які надають найсучасніші розумні технології впорскування та розподілення пального.

Новинка доступна у комплектаціях Life, Style та Sport. Для Style доступно 35 варіантів кольорів кузова, що значно розширює можливості індивідуалізації вашого авто.

Комплектація Style та Sport мають адаптивний круїз-контроль АСС, автоматичне регулювання дистанції для швидкостей до 210 км/год, обмежувачі швидкості, а система фронтального контролю «Emergency Breaking» допоможуть водієві миттєво зупинити авто у разі виникнення несподіваних перешкод на дорозі.

Безліч автоматичних систем безпеки – відмінна риса автомобіля для щоденного використання у щільному та динамічному міському трафіку. Автоматичний контроль смуги та простору навколо автомобіля – Rear Traffic Alert та датчик сліпих зон Blind Spot,  а спеціальний асистент зафіксує втому водія та попередить про необхідність перепочити.

Справжня спортивна душа з можливістю вибору та налаштування стилю їзди – у топової комплектації Sport: червона амбієнтна підвіска, алюмінієві накладки на педалі, червоні супорти гальм, спортивне мультифункціональне шкіряне кермо з пелюстками перемикання передач DSG та контрастним декоративним швом червоного кольору. А спортивна підвіска зі спортивними амортизаторами та прогресивним кермом – доступна для комплектацій Style і Sport.

Просто не існує мобільного пристрою, який неможливо підключити до мультимедійних можливостей у новому T-Roc – усі можливі стандарти обміну даними, роз’єми та адаптери, і на додачу голосове управління функціями на платформах Android та iOS. Фірмова функція «Volkswagen Media Control» для Apple CarPlay або Android Auto.  Багате звукове оздоблення автомобіля в усіх комплектаціях – справжня насолода глибоким об’ємним звуком.

Презентація нового T-Roc стала слушною нагодою ознайомитися з концепцією Digital Retail, впровадженою маркою Volkswagen – першою серед решти брендів в Україні.

Мета концепції – надати клієнтам виключний сервіс та додаткову цінність як у цифровому, так і в реальному світі. Втілюючи у життя принцип «Клієнт у центрі уваги», потенційні та існуючі клієнти можуть обирати з понад 15 онлайн-інструментів: Конфігуратор авто та аксесуарів, Склад авто, Онлайн-пошук дилерів, Запис на сервіс та багато інших. Важливо те, що усі інструменти можуть бути об’єднані за допомогою єдиного ID клієнта. Фактично, Volkswagen перший в Україні заявив про запуск еко-системи carLOG для прихильників марки. Всі обрані автомобілі зі складу, конфігуратора, тощо, можуть бути збережені в єдиному кабінеті клієнта.

Олександр
Штонденко

Керівник відділу продажу автомобілів
Телефон: (057)705-20-25
Мобільний телефон: (095)105-20-25
Факс:

Ірина
Бондаренко

Менеджер відділу продажу авто
Телефон: (057)705-20-25
Мобільний телефон: (095)105-20-25
Факс:

Дмитро
Бутов

Менеджер відділу продажу авто
Телефон: (057)705-20-25
Мобільний телефон: (095)105-20-25
Факс: