Автодом Харків Новини

Свіжі та актуальні новини від Автодом Харків.

  1. Новини
  2. Digital Retail. Представляємо оновлений портал carLOG.
16.06.2019
Новини від Фольксваген

Digital Retail. Представляємо оновлений портал carLOG.

Оновлення функціоналу порталу для клієнтів carLOG.

digital retail

Шановні клієнти!

Раді повідомити вам про оновлення цифрового порталу клієнтів carLOG.

Доступний за посиланням carlog.com портал надає вам особисто можливість створити власний кабінет клієнта, що робить зв’язок із дилером, його продуктами та послугами дійсно сучасним.

Зареєстровані користувачі мають можливість:

зберегти власний автомобіль з пробігом - щоб записатися на сервіс до обраного дилера за кілька кліків. Навіть у неробочий час;
зберегти обрані автомобілі одразу з усіх доступних систем - Склад авто, Конфігуратор та платформа Das Weltauto. Ціни на автомобілі, їх доступність на складі оновлюються автоматично.
Крім того, інтерфейс carLOG завжди присутній на брендових сайтах, що дає клієнтам можливість створювати Списки обраних автомобілів. Так, автомобілі зі Складу наявних авто та автомобілі з Конфігуратора зберігаються в єдиному переліку, що надає Вам можливість порівняти одразу кілька авто різних типів одночасно - вперше серед усіх марок в Україні.

Для тих, хто бажає отримувати перелік нових пропозицій на складі нових авто, доступний сервіс Пошуковий агент - перелік нових надходжень автоматично прийдуть на вашу емейл адресу. Все що потрібно - задати Пошуковому агенту параметри потреб (колір, модель, діапазон ціни, тощо). Також доступно і для Авто з пробігом на платформі Das Weltauto.

Реєстрація на порталі carLOG дуже проста - все, що треба, це використати свій емейл та створити пароль. Решта персональних даних ви може вносити поступово за потреби. Створіть аккаунт для себе, щоб з перших рук оцінити переваги цього рішення.

Функціонал порталу carLOG буде й надалі розширюватися, про що ми залюбки вас будемо інформувати.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.