Оригінальні запчастини. NORA Service Centre.

Відділ запасних частин «Автодом Харків», як Офіційний дилер, пропонує більше 8 000 найменувань запчастин в наявності для автомобілів Volkswagen та Skoda, а також спеціальні умови співпраці сервісним станціям, які не є офіційними дилерами Volkswagen.
Nora Сервис

Оригінальні запасні частини Volkswagen розроблені спеціально для кожної моделі. Їх відрізняють дуже високі стандарти якості і незмінно ідеальна відповідність Вашому автомобілю Volkswagen.

Переваги використання Оригінальних запасних частин:

• скорочення тривалості ремонту і оптимальні робочі характеристики автомобіля,
• сумісність з усіма матеріалами, використовуваними Volkswagen. Цим, наприклад, усувається ймовірність ушкодження лакофарбового покриття автомобіля, його синтетичних і гумових запасних частин, або навіть гірше - корозії металів, яка можлива при використанні невідповідних марок присадок до охолоджуваної рідини або рідин омивача вітрового скла,
• оптимальність ціни, враховуючи вартість усього експлуатаційного ресурсу автомобіля,
• пропонують найкращу комбінацію безпеки, надійності і робочих характеристик
Пошук та замовлення запчастин за телефоном у менеджерів Відділу запчастин:
NORA Service Centre.
«Автодом Харків» - спеціалізований центр, який обслуговує незалежні сервісні підприємства, які не є офіційними дилерами Volkswagen. (NORA партнерів).
Ми пропонуємо нашим партнерам оригінальні запчастини зі знижками, особливі умови співробітництва, налагоджену схему логістики (доставка замовлених в середньому 4-5 днів) та кваліфіковану і оперативну технічну підтримка/консультацію.

Детальніше: https://www.volkswagen.ua/servis-ta-aksesuari/nora-service-center