Автодом Харків Новини

Свіжі та актуальні новини від Автодом Харків.

  1. Новини
  2. Volkswagen Multivan на конференції PRO100AGRO.
09.12.2019
Новини від Фольксваген

Volkswagen Multivan на конференції PRO100AGRO.

3 грудня в Києві відбувалась визначна аграрна подія року – конференція PRO100AGRO.

Multivan

 3 грудня в Києві відбувалась визначна аграрна подія року – конференція PRO100AGRO, одним із спонсорів якої виступив Volkswagen Комерційні автомобілі, на стенді якого було продемонстровано мінівен – Volkswagen Multivan.

 Конференція PRO100AGRO - визначна аграрна подія року. Саме тут кращі фахівці галузі представили власний досвід та розказали про основні тренди сучасного агробізнесу. Головною особливістю заходу був активний нетворкінг та пошук партнерів на майбутні роки.

 Multivan шостого покоління - це універсальний мінівен бізнес-класу з салоном, що легко трансформується, потужними економічним двигуном та сучасними асистентами водія.

Продавці-консультанти продемонстрували місткий салон авто з можливістю гнучкої організації простору та першокласним оздобленням.  Багато з гостей стенду відмитили для себе особливості авто та розглядають Multivan як оптимальний партнеру для бізнесу на майбутній рік.

Запрошуємо  Вас до Автодому Харків, щоб дізнатися більше Volkswagen Multivan.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.