Новини від Фольксваген
15.01.2018

Підсумки виробництва Volkswagen за 2017 рік: 6 млн автомобілів

Volkswagen оголосив випуск 6 млн автомобілів за 2017 рік. Це абсолютний рекорд виробництва Volkswagen за всю історію, досягнутий завдяки налагодженій роботі більше ніж 50 заводів компанії в 14 країнах світу і продуктового портфелю з 60+ моделей.
Фольксваген

«Понад шість мільйонів автомобілів, вироблених за 12 місяців - це свідчення постійного вдосконалення наших заводів і підвищення кваліфікації співробітників. У нас найкращий персонал на виробництві, здатний успішно відповідати зростаючому попиту на ринку », заявив Томас Ульбріх, член правління німецького бренду, відповідальний за виробництво і логістику.
В загальному обсязі виробництва Volkswagen за 2017 рік особливо виділяються Jetta, Golf, Santana, Passat і Polo. Серед новачків великий внесок в загальному заліку зробили Tiguan, T-Roc і Arteon. У 2017 році сумарний обсяг виробництва Volkswagen за всю історію перевалив позначку в 150 млн, з моменту початку серійного складання першої моделі Beetle 72 роки тому. Завдяки наміченої стратегії розвитку Transform 2025+, німецький автовиробник в найближчому майбутньому збільшить свої продажі.
На першому етапі реалізації стратегії Volkswagen має намір посилити свою присутність в сегменті спортивних автомобілів і кросоверів: до 2020 року цей портфель буде складатися з 19 моделей. Другий етап - електричне наступ за допомогою сімейства моделей I.D. До виробництва затверджено вже три електромобіля Volkswagen на загальній архітектурі MEB: хетчбек I.D., кросовер I.D. Crozz і мінівен I.D. Buzz.